ГоловнаНовини Здоров'яЛюбов до гострої їжі робить чоловіків сексуально активнішими

Любов до гострої їжі робить чоловіків сексуально активнішими

Наукові дослідження показали, що чоловіки, які вживають гостру їжу, мають більш високий рівень тестостерону – чоловічого статевого гормону. Такі гастрономічні пристрасті додають їм діяльності та активності в сексі.
 
перець чилі

Наявність високого рівня тестостерону пов’язане з характеристиками, які визначають типового альфа-самця, – агресією, безглуздям і високим статевим потягом.
 
– Це доведено в результаті попередніх численних досліджень. Тестостерон взаємопов’язаний з фінансовими, сексуальними і поведінковими ризиками, що й підштовхує його володарів до пошуку нових гострих відчуттів, – передає «The Telegraph» слова співавтора проведеної роботи Лорана Бігу з Гренобльському Університету. – А в даному випадку ми говоримо про зв’язок між ризиком і смаком.
 
У дослідженні французьких вчених взяли участь 144 людини у віці від 18 до 44 років з Гренобля, що розташований біля підніжжя французьких Альп. Чоловіки повинні були їсти картопляне пюре, додаючи за смаком гострий соус чилі або сіль. Після експерименту слину випробовуваних перевірили на рівень тестостерону. При цьому вдалося встановити, що ті, хто додавав самий гострий соус, мали і найвищі показники гормону в організмі. При цьому зв’язки між тестостероном і кількістю споживаної солі виявлено не було. Яким чином гостра їжа впливає на жіночий організм, поки не вивчено.
 
Відомо також, що при низькому рівні чоловічого гормону знижується і плодючість, можуть проявлятися ознаки депресії і хронічної втоми, знижується кількість м’язової маси і збільшується відсоток жиру. Помітне зниження рівня тестостерону спостерігається, як правило, після 30 років.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
СЕКРЕТ ДОВГОЛІТТЯ – ГОСТРА ЇЖА

СЕКС У ШЛЮБІ. ЧОМУ ПРОПАДАЄ ПРИСТРАСТЬ?

ЯК ПОЛЮБИТИ КОРИСНУ ЇЖУ