ГоловнаНовини Здоров'яМіцність імунної системи залежить від характеру

Міцність імунної системи залежить від характеру

Властивості особистості людини впливають на роботу її імунної системи. До такого несподіваного висновку прийшли британські вчені з Університету Ноттінгема.

властивості характеру

Група дослідників на чолі з професором Кавіта Ведара зі Школи медицини Університету Ноттінгема підтвердила гіпотезу про те, що деякі властивості характеру насправді впливають на активність імунної системи людини. Результати дослідження, опубліковані журналом Psychoneuroendocrinology, показують, що екстраверти мають більш сильну імунну систему, ніж люди, які орієнтовані на свій внутрішній світ.

Попередні дослідження вже знаходили зв’язок між властивостями характеру людини і її здоров’ям, проте нинішнє дослідження стало першим, яке прослідкувало за імунною системою за допомогою аналізу властивостей особистості цілого ряду людей, зв’язавши активність генів, які контролюють імунітет. “Найголовніше послання цього дослідження полягає в тому, що те, що відбувається з нашим здоров’ям прямо пов’язано з тим, що відбувається в наших головах”, – говорить Стівен Коул з Каліфорнійського університету в Лос-Анджелесі, який проаналізував результати дослідження.

Учені з Великобританії спостерігали за 121 здоровим дорослим чоловіком – 86 жінками і 35 чоловіками – у віці від 18 до 59 років. Всі учасники дослідження заповнювали психометричні тести, які вимірювали 5 основних напрямків особистості: екстравертність, невротизм, відкритість, поступливість і совісність. Учасники також надали свої аналізи крові, дослідники використовували технологію молекулярної генетики для пошуку можливої кореляції між п’ятьма основними властивостями характеру та активністю генів червоних кров’яних клітин.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
ПРАКТИЧНІ ПОРАДИ ДЛЯ ЗМІЦНЕННЯ ІМУНІТЕТУ

НАЗВАНІ ГОЛОВНІ ПРОДУКТИ ДЛЯ ЗМІЦНЕННЯ ІМУНІТЕТУ

МІФИ ПРО ЗМІЦНЕННЯ ІМУНІТЕТУ