ГоловнаНовини Здоров'яПричиною порушеної мови Дональда Трампа може бути початок старечого недоумства

Причиною порушеної мови Дональда Трампа може бути початок старечого недоумства

Дональд Трамп збирається довести всім скептикам, що він не страждає старечим недоумством. Представники Білого дому заявили, що американський лідер пройде в наступному році повноцінне медичне обстеження.

Дональд Трамп

У четвер представники Білого дому заявили, що трохи загальмована і сплутана мова Дональда Трампа, якою оголошував про рішення визнати столицею Ізраїлю місто Єрусалим, не є ознакою будь-яких проблем зі здоров’ям. Дехто навіть заговорив про те, що розмінявший восьмий десяток американський лідер зіткнувся з симптомами старечого недоумства. Особливо погано Дональд Трамп під час своєї промови впорався з традиційною для всіх американських президентів фразою «Боже, бережи Америку», яку він виголосив вкрай нерозбірливо. Прес-секретар Білого дому Сара Сандерс зізналася, що з приводу виступ американського лідера з’явилося багато питань, в тому числі і «досить дурних».

Вона підкреслила, що у президента Трампа просто пересохло горло, і саме цим пояснюються проблеми з дикцією. Тим же скептикам, які вважають, що лідер США міг зіткнутися з початком старечого недоумства або якими-небудь іншими проблемами, Сара Сандерс оголосила, що на початку наступного року главу Білого дому чекає повноцінне медичне обстеження, через яке традиційно проходить більшість американських президентів. Обстеження пройде в Національному військовому медичному центрі Уолтера Ріда, і його результати стануть доступні всім громадянам США.

Між тим популярний американський телеведучий Джо Скарборо заявив у четвер під час свого ефіру на телеканалі MSNBC, що найбільш вірогідним поясненням ораторських проблем Дональда Трампа є деменція. При цьому ведучий зауважив, що хоче бути дуже обережним з проголошенням подібного роду припущень, однак він особисто стикався зі схожими симптомами у людей, що стали жертвами старечого недоумства. Зокрема, цей розлад виявили у його мами. Телеведучий підкреслив, що деменція Дональда Трампа набагато більш небезпечна для американців, оскільки він володіє контролем над ядерною зброєю.

Джерело: MedikForum