ГоловнаЗдоровий спосіб життяКорисна інформаціяУ пошуках чистої води: де брати питну воду

У пошуках чистої води: де брати питну воду

Існує безліч міфів і фактів про якість бутильованої джерельної питної води. Разом з тим, і водопровідна вода – не найгірший варіант, особливо, якщо використовувати спеціальні фільтри для очищення води. Дізнайтеся більше про те, де брати чисту питну воду.

Чиста вода

ВодаЩодня людині необхідно випивати від 2-2,5 літрів чистої води. На жаль, в даний час якісна питна вода стала справжньою рідкістю. Якість питної води з крана відрізняється в залежності від регіону. В цілому, столична водопровідна вода відповідає необхідним вимогам, проте більшість жителів її все одно не п’ють. Де ж взяти чистої води для пиття?

Бутильована вода

Багато хто вважає, що будь-яка бутильована вода краще, ніж вода з крана. Однак це далеко не так. Відразу скажемо, що вся вода в пластикових пляшках – це вже потенційна загроза здоров’ю людини. Крім того, вода тривалого зберігання містить консерванти, які запобігають «цвітінню» води. Найбезпечнішим консервантом вважається вуглекислий газ. Для води без газу застосовуються інші, більш сильні (і небезпечні для здоров’я) консерванти.

Вода з бювету

Інформація про те, що джерельна вода апріорі краще водопровідної – не більше ніж міф. Будь-яка джерельна вода обов’язково повинна пройти всі необхідні лабораторні аналізи. У воді з бювету можуть міститися небезпечні мікроорганізми, важкі метали, підвищена кількість солей, що може призвести до утворення ниркових каменів. Перш ніж брати воду з бювету або джерела, поцікавтеся даними її хімічного аналізу.

Фільтри для води

Мабуть, найбільш оптимальним рішенням в умовах міста – це використовувати спеціальний фільтр для води. В даний час існує безліч різних фільтрів: фільтри-глечики, насадки на кран, проточні фільтри, системи зворотного осмосу та інші.

Застосовувати фільтри для води можна, як для водопровідної, так і джерельної води.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
ЯК ПРАВИЛЬНО ПИТИ ВОДУ?

ЯК ВИВЕСТИ ВОДУ З ОРГАНІЗМУ?

ЧОМУ НЕ МОЖНА КИП’ЯТИТИ ВОДУ ДВІЧІ?