ГоловнаЗдоров'я А-ЯЧоловіче здоров'яВиди чоловічої імпотенції

Види чоловічої імпотенції

При наявності симптомів еректильної дисфункції – звертайтеся до лікаря. Сьогодні майже 90 % всіх випадків імпотенції успішно лікуються.

По суті

ІмпотенціяЕректильна дисфункція , або імпотенція , це відносно поширене захворювання. Майже 10 % чоловічого населення мають проблеми з ерекцією. Серед чоловіків , яким за сорок , еректильна дисфункція в тій чи іншій мірі зустрічається майже у половини представників сильної статі.

Останнім часом від терміну « імпотенція » в ряді випадків відмовляються на користь « еректильної дисфункції ». Пояснюється це тим , що часто у чоловіка відзначається нормальний статевий потяг , а ерекція недостатньо сильна , або вона утримується протягом відносно короткого часу. У той час як імпотенція , швидше , характеризує повну відсутність ерекції.

Психологія і фізіологія

Мабуть , найпростішою і поширеною класифікацією імпотенції є її поділ на органічну і психологічну. У разі органічної імпотенції еректильна дисфункція настає в силу певних фізіологічних порушень , які не дозволяють чоловікові досягти і підтримувати ерекцію , необхідну для здійснення статевого акту. Одними з ознак можливої ​​органічної імпотенції є зникнення ранкових і нічних ерекцій , які виникають спонтанно. Часто це виникає при різних судинних ( артеріальних або венозних ) порушеннях .

Що стосується психологічної імпотенції , то таке порушення пов’язане з переживанням певних подій . Як правило , така імпотенція виникає раптово , а нічні та ранкові спонтанні ерекції при даному виді еректильної дисфункції , зазвичай , зберігаються.

Різновиди чоловічої імпотенції

Вище, ми вам запропонували узагальнене розділення на види еректильної дисфункції залежно від її першопричини. Тут ми поговоримо про це більш детально , в основному зосередившись на різновидах органічної еректильної дисфункції.

Артеріогенной імпотенція – виникає внаслідок недостатності постачання статевого члена кров’ю , яка надходить по артеріях . Через брак крові чоловік не в змозі досягти необхідної ерекції. Артеріогенна імпотенція може розвинутися внаслідок звуження артерій , що нерідко зустрічається у літніх людей , діабетиків , гіпертоніків , а також при отриманні травм в області статевих органів.

Веногенічна імпотенція. У даному випадку кров з пеніса витікає через вени. У нормі під час ерекції вени закриваються , що перешкоджає відтоку крові із статевого члена. Так підвищується тиск в синусоїді статевого члена , яка обумовлює його жорсткість і твердість.

Веногенічна імпотенція є найбільш поширеною , складаючи до 70 % всіх випадків еректильної дисфункції.

Нейрогенная імпотенція – різновид еректильної дисфункції , що виникає при порушеннях в передачі нервових імпульсів. Нервові сплетення активують діяльність вен і артерій , що дозволяє домогтися необхідної динаміки кровотоку в статевому члені.

Нейрогенний різновид еректильної дисфункції може бути пов’язаний з травмою спини , мозку , травмою (у тому числі і після проведення деяких хірургічних операцій) пеніса , при якій були пошкоджені нерви.

Однією з причин нейрогенной імпотенції є цукровий діабет. Варто відзначити , що імпотенція серед діабетиків – це досить поширене явище.

Також нейрогенная імпотенція може розвинутися після вживання деяких медикаментозних засобів , наприклад , гіпотензивних або психотропних препаратів.

Ендокринна імпотенція. Ендокринна імпотенція займає приблизно 5-10 % всіх випадків еректильної дисфункції , і пов’язана з дисбалансом або нестачею чоловічих статевих гормонів. Варто відзначити , що гормональна імпотенція впливає на статевий потяг.

Змішана імпотенція – різновид еректильної дисфункції , при якій відзначається поєднання декількох негативних факторів.

Чоловікам на замітку

Майте на увазі , що майже 90 % всіх випадків органічної імпотенції на сьогоднішній день успішно піддаються лікуванню , тому при виникненні проблем , не замислюючись , звертайтеся до фахівця. Так ви повернете колишню чоловічу силу і позбавите себе і свого статевого партнера від безлічі психологічних проблем , що виникають на цьому фоні.