Ванна кімната – це місце, де ми дбаємо про свою гігієну. Але саме тут і нагромаджуються гігієнічні помилки. Ви повинні звернути увагу на ці речі. Ось 5 порад, щоб бактерії не мали шансів.

1. Розташування зубної щітки. При провітрюванні та змиві унітазу мікроби та бактерії розлітаються повітрям. Якщо зубну щітку відкрито, вони можуть приземлитися на неї, пише Express.

Ідеальне місце для зберігання – прохолодне, сухе місце, наприклад шафка у ванній. Те саме стосується косметики, що лежить без діла.

2. Кришка унітазу. При змиві унітазу вивільняються аерозолі. Хоча вони не становлять принципової небезпеки для здоров’я, перед промиванням слід закрити кришку.

3. Щітка для унітазу. Багато хто знає, що йоржик для унітазу не є особливо гігієнічним пристроєм. Незважаючи на це, у багатьох сім’ях щітка не замінюється регулярно.

“Експерти рекомендують робити заміну не рідше одного разу на шість місяців”.

4. Прибирання. Навіть ті, хто регулярно та ретельно чистить ванну кімнату, можуть забути про важливі місця. Це включає дверну ручку і вимикач світла, до яких торкаються майже кожного разу, коли ми йдемо в туалет.

Багато хто забуває чистити фіранку для душу, тому що тут можуть швидко утворитися відкладення.

5. Очищайте туалет. Загальновідомо, що туалет потрібно чистити регулярно. Однак багато людей забувають чистити унітаз зовні, тому що тут також може накопичуватися вапняний наліт або залишки сечі. Якщо ви хочете уникнути хімікатів, вам може допомогти оцет.