UKRHEALTH.NET – сайт про наше здоров’я, де кожен користувач інтернету може почерпнути для себе багато цінної інформації. Медичні матеріали, розміщені на сайті, істотно збагатять ваші знання, озброївшись якими ви зможете допомогти собі та своїм близьким.

Ми пропонує своїм читачам тільки об’єктивну інформацію, що спирається на факти доказової медицини. Тут ви можете ознайомитися з думкою кваліфікованих лікарів і авторитетних відвідувачів, які діляться своїм досвідом з усіма читачами.

Нашим головним завданням є інформування читача, яке спрямоване на пошук оптимального вирішення проблем зі здоров’ям. При цьому медичний сайт не є керівництвом з самолікування! UKRHEALTH.NET – це «майданчик», де у користувача інтернету є унікальна можливість ознайомитися з експертною думкою високопрофесійного лікаря, і керуючись порадою фахівця прийняти відповідне рішення.

Відвідавши наш сайт, ви зможете ознайомитися з найсвіжішими новинами медицини в Україні та світі, які щодня з’являються на нашому сайті. Самі останні медичні розробки, нові методики лікування, медичні заходи і багато іншого.

Політика конфіденційності – адміністрація сайту прагне захищати і поважати приватне життя читачів. Справжня політика конфіденційності визначає, що сайт отримує контактні дані виключно для сприяння відвідувачеві сайту. А також попереджає, що інформація, опублікована на сайті, призначена тільки для ознайомлення. Описані методи діагностики, лікування, рецепти народної медицини і т.д. самостійно використовувати не рекомендується. Обов’язково проконсультуйтеся з фахівцем, щоб не завдати шкоди своєму здоров’ю!

Рекламна політика сайту – банерна реклама є джерелом доходу для сайту.

Cайт фінансується за власний рахунок правовласника.