UKRHEALTH.NET – це один з найбільших порталів в Україні про здоров’я. Ресурс динамічно розвивається і покликаний допомогти користувачам знайти оптимальне вирішення проблем зі здоров’ям.

Скачати прайс на розміщення реклами

Аудиторія

300 000 – відвідувань в місяць

550 000 – переглядів сторінок за місяць.

Статистика відвідування сайту

Стать

Вік

Вік

Інтереси

Інтереси

РЕКЛАМНІ МОЖЛИВОСТІ UkrHealth:

1. Банерна реклама – розміщення банерів форматів 728х90, 300х250 (240х400) – це ключові та найпомітніші банерні позиції, на які зверне увагу наш відвідувач. Також ми розміщуємо банери будь-яких форматів Rich-Media. Банери продаються як в динаміці так і в статиці.

2. PR-статті – розміщення рекламно-інформаційних статей на правах реклами на головній сторінці та публікація в одній з підрубрик.

3. Брендування всього сайту, розділів або окремо взятих сторінок – ми готові розглянути створення спільних розділів з пропозицією Вашої продукції, товарів і послуг на сторінках нашого сайту.

4. Конкурси та акції – наш журнал відкритий до проведення різних конкурсів і акцій на сторінках сайту або в наших групах в соціальних медіа.

Гнучка система знижок. Хороші знижки рекламним агентствам!

Готові обговорювати Ваші пропозиції та варіанти співпраці.

Контакти

Відділ реклами:

adv@ukrhealth.net

Якщо ви є автором статей на медичну тематику і бажаєте опублікувати їх на нашому порталі, надсилайте матеріали на адресу електронної пошти: editor@ukrhealth.net