Прийнято вважати, що дорожнеча продукту в тому числі визначає його корисність. Лосось нібито ефективніше інших видів риб, броколі і тільки допомагає схуднути. Але вартість харчового кошика в такому випадку істотно зростає. Хоча на полицях магазинів однозначно є аналоги, які з якихось причин можуть залишатися “не при справах”. Справедливо? Не зовсім – ні до цих продуктів, ні до вашого гаманця.

Сподіваємося, що надалі ви не будете витрачати занадто багато грошей на подібні продукти, а замініть їх не менш якісними продуктами, але більш дешевими.

М’ясо індички

Позиціонують як дієтичний суперфуд, проте на ділі він практично ідентичний з куркою. Індичка при цьому істотно дорожче свого аналога. Не хочете переплачувати? Перейдіть на курку, а ще не менш корисні яйця – вони теж є джерелами білка, вітамінів і потрібних мінеральних речовин. Ідеально з куркою є бобові, які теж багаті білком, тільки рослинним. Завдяки такому поєднанню можна зменшити рівень “поганого” холестерину і вивести шкідливі токсини.

Броколі

Овоч легко замінюється на інші ідентичні – моркву, капусту, буряк, ріпу. Всі необхідні елементи з броколі точно є в перерахованих вище продуктах-це вітаміни А, С, Е, К, РР, групи В, калій, кальцій, магній, хлор і так далі. Але найкращим альтернативним продуктом все-таки стане квашена капуста без солі і цукру. Це ідеально для молодості і краси людини.

Лосось

А разом з ним і форель, сьомга. Продукт у багатьох широтах нашої неосяжної батьківщини неймовірно дорогий, хоча в холодильниках супермаркетів і ринків ви можете зустріти більш дешеві аналоги. Наприклад, беріть сміливо скумбрію, мойву, минтай. Всі вони допомагають ефективно розщеплювати жири, допомагають схуднути, знайшовши фігуру своєї мрії, поліпшити гормональний фон і прискорити регенерацію шкіри.

Авокадо

Авокадо бачиться як продукт від усіх хвороб і страждань людини. Нібито в ньому багато корисних для молодості, здоров’я і краси речовин. І це реальність, проте не обов’язково витрачати більше 50 гривень за один плід, якщо можна знайти заміну цього диво-продукту. Такий же склад ви знайдете в квасолі, буряках, горіхах.

Ананас

Вживання ананаса нерідко пов’язують з дієтами – наявність в складі такої речовини як бромелаїн допомагає ефективніше розщеплювати жири, сприяти схудненню. Але самого речовини найбільше в листі, які не йдуть в їжу. Тому краще замінити дорогий продукт на ківі-в ньому є схоже за властивостями речовина під назвою актинідин.