Банани вкрай корисні для підтримання хорошого здоров’я, стверджує дієтолог Джулі Аптон.

У своєму інтерв’ю дієтолог перерахувала властивості бананів, які дозволяють вважати їх мега корисними для людського здоров’я.

Багато корисних речовин. Дієтолог Аптон помітила, що «банани сповнені корисних речовин».

До складу цих фруктів входять органічні кислоти, пектин, різноманітні мінерали – такі як калій, натрій, магній, фосфор, кальцій, залізо, марганець. Також вони є джерелом каротину, який перетворюється на організмі на вітамін А. Міститься у яких і вітамін С, крім нього вітаміни групи В.

Ситні. Клітковина та складні вуглеводи в бананах роблять їх дуже ситним продуктом. При цьому вони не містять жирів. Це ідеальний перекус, щоб угамувати голод.

Допомагають серцю. За словами Аптон, високий вміст калію робить банани одним із найкращих продуктів, корисних для підтримки гарної роботи серця. Завдяки калію знижується напруженість судинних стінок, покращуються показники кров’яного тиску.

Поліпшують настрій. Дієтолог констатує, що банани робить корисними ще одну важливу властивість – вони ефективні у профілактиці депресії.

«Банани покращують настрій завдяки вмісту вітамінів групи B, що стимулюють виробництво «гормонів щастя», серотоніну та дофаміну». – розповіла експерт.