Ні для кого не секрет, що від харчування залежить здоров’я. Великий вплив мають на наш організм продукти та напої, які ми споживаємо щодня. Існують також види їжі, що сприяють покращенню настрою. Про них розповіли експерти видання Eat This, Not That.

За словами дієтолога Кімберлі Гомер, для того, щоб підняти собі настрій, можна просто з’їсти певні продукти. І містити вони мають такі речовини.

Вітамін В12. Ця речовина підвищує настрій, позбавляє депресії, збільшує кількість енергії, покращує роботу мозку та багато іншого. Серед продуктів, що містять В12, виділяють яйця, м’ясо, молочні продукти, рибу, збагачені злаки.

Дофамін. Коли у вашому мозку дофаміну достатньо, ви почуваєтеся щасливим, вмотивованим, зосередженим, пильним. Отримати цю речовину можна з кави, мигдалю, кавуна, квасолі лімської.

Фолієва кислота. Науково доведено, що у людей із депресією рівень цієї кислоти нижчий, ніж у здорових. Міститься вона в листовій зелені, броколі, цвітній та брюссельській капусті.

Вітамін D. Цей вітамін відіграє ключову роль у психічному здоров’ї, розумових функціях. Також відомо, що низький рівень вітаміну D пов’язаний із нижчою якістю життя, більшою ймовірністю розвитку депресії, появи негативних думок. Щоб отримати цей вітамін, можна проводити на сонці 15-20 хвилин на добу або приймати харчову добавку. Ще вітамін D входить до складу збагаченого молока та апельсинового соку.