Експертка в області дієтології Світлана Фус пояснила в своєму блозі Instagram, чим корисні, і як можуть нашкодити здоров’ю молочні продукти.

За словами лікаря дієтолога, молочні продукти корисні як постачальники потрібних для здорового функціонування організму речовин. Вони дають нам амінокислоти, необхідний імунній системі жир, а також мінерали: кальцій, фосфор.

Фахівчиня зазначила: кальцій, присутній в молочних продуктах, покращує контроль над споживанням їжі, перешкоджає переїданню, допомагаючи таким чином схуднути.

Фус пояснила, чи можна вживати молочку щодня. Дієтологиня вважає: можна, але строго за умови, що людина не зловживає продуктами з молока.

“Їсти і пити можна хоч кожен день, головне – не виходити за рамки”, – висловилася фахівчиня.

Читайте також:  Які продукти вбивають підшлункову

Якщо зловживати молочними продуктами, це небезпечно тим, що організм отримує відразу велику кількість кальцію. Надлишок мінералу негативно впливає на стан щитовидної залози і може стати причиною дефіциту заліза, цинку в організмі, пояснила дієтолог.

Крім того, додатково повідомила експертка, існує теорія, що “через нього в організмі розвиваються дріжджові бактерії і утворюється слиз, яка винна в різних неприємностях – від вушних хвороб, алергій і нежитю до астми та анемії”