Дієтолог і терапевт Наталія Сичова розповіла, які продукти згубно позначаються на стані імунітету людини. Про це пише “Царгород”.

Очевидно, що харчування вносить вагомий внесок у підтримку здоров’я всього організму. Тому, щоб посилити його захисні властивості, слід мінімізувати в раціоні їжі, яка сприяє ослабленню імунітету.

Так, за словами фахівчині найбільш небезпечними в період пандемії, сезону грипу та ГРВІ є продукти з високим вмістом солі і цукру в своєму складі.

Лікарка пояснила, що надлишок солі в щоденному меню провокує появу запальних процесів, а також підвищує ймовірність розвитку захворювань хронічного характеру. Рясне вживання цукру, в свою чергу, збільшує проникність кишечника.

Читайте також:  Некорисні харчові звички, які точно не приведуть до схуднення

«У нормі через кишкову стінку майже нічого не проходить. Але тут з’являється надлишок цукру. Це руйнує захисні механізми і нашу мікрофлору. У кров потрапляють чужорідні агенти, на які реагує імунна система», – попередила експертка.

Серед напоїв під заборону потрапила спиртовмісна продукція, так як алкоголь перешкоджає знищенню імунітетом інфекцій, що потрапляють в організм.