Фрукти необхідно регулярно включати в свій раціон. Багато хто вважає, що якщо вони корисні, то неважливо, в який час ними харчуватися. На думку фахівців, для максимальної користі потрібно їсти фрукти в певні години.

Експерти рекомендують починати свій день зі склянки теплої води і фруктів. Але перед тим, як повністю скласти свій сніданок з них, слід переконатися, що дотримується баланс калорій.

А також необхідно уникати різкого підвищення рівня цукру в крові. Часто людина починає хотіти їсти між сніданком і обідом. Перекус цитрусовими і чашкою зеленого чаю допоможе відчувати себе ситим ще кілька годин, повідомляє India TV News.

Читайте також:  У яких людей з'являються камені у жовчному міхурі: лікар називає причини та симптоми

Краще пропускати десерт в його класичному розумінні і замінювати його фруктами. Диня, ананас і манго містять необхідний цукор, але при цьому дозволяють тримати себе у формі.

Час до і після фізичних навантажень теж вважається правильним для вживання фруктів. Наприклад, банан перед тренуванням дає заряд енергії, а апельсин або яблуко після неї – просто низькокалорійні продукти, які є корисним перекусом перед вечерею.

При цьому не рекомендується їсти фрукти на ніч. Сплеск енергії, який отримує організм, заважає людині заснути, порушуючи графік.