ГоловнаНовини Здоров'яХвороби людини, які можна прочитати за станом шкіри обличчя

Хвороби людини, які можна прочитати за станом шкіри обличчя

Людський організм – цілісна взаємопов’язана система. Тому неполадки з одними органами обов’язково відображаються на інших. Які хвороби видно по шкірі?

Обличчя

Висипання на лобі відображають неполадки з кишечником. Так само це може свідчити про гормональні порушення.

Якщо висип виникає на щоках, це говорить теж про проблеми з кишечником або про захворювання шлунка. Є сенс відвідати гастроентеролога.

Поява вугрів на скронях і вилицях теж говорить про захворювання шлунка, але з більшою ймовірністю виникли проблеми з печінкою і жовчним міхуром.

Вугрі на носі, підборідді і в зоні чола вказують на збої обміну речовин і на неполадки в роботі підшлункової залози. Нерідко причиною цього стає стрес або неправильне харчування.

Читайте також:  Що з'їсти перед іспитом? 5 кращих варіантів

Алергічна реакція на надлишок солодкого, харчові барвники та ароматизатори проявляється виникненням окремих прищів на всій поверхні обличчя.

Вугрі, чорні точки і запалення в бічних областях шиї, поруч з мочками вух і в районі нижньої щелепи сигналізують про хронічні ЛОР-захворювання. Зверніться до отоларинголога, він вилікує не тільки ваші горло і ніс, але і заодно зробить чистішою вашу шкіру. Пам’ятайте, в питаннях здоров’я дрібниць не існує!

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News