Вживання ранньої свіжої капусти допомагає зберігати здоров’я судинної системи, забезпечує профілактичний ефект інсультів та інфарктів.

Лікарі радять вживати молоду капусту при відсутності протипоказань, вона є одним з найбільш корисних продуктів, що підтримують судини. За словами лікаря і телеведучого Сергія Агапкіна, “ранню капусту потрібно їсти зараз тим, хто старше 50 років”.

На зйомках програми про здоров’я Агапкін розповів, що молода капуста «допомагає уникнути інфарктів та інсультів» людям цього віку.

З пояснень іншого лікаря, дієтолога Михайла Гінзбурга, капуста насичена органічними нітратами, що підтримують тонус судин. Також завдяки їм поліпшуються показники еластичності судинної тканини і стінок судин. Лікар констатував, що “молода капуста нормалізує тиск”.

Гінбург пояснив, що завдяки високому вмісту клітковини цей рослинний продукт скорочує рівень “поганого” холестерину, що позитивно позначається на провідності судин, покращуючи їх захист від розвитку атеросклерозу. До того ж молода капуста відрізняється великою кількість вітаміну С, який також оздоровлюює систему судин і серце.