Лікарі з іспанського університету Наварри розповіли, який препарат краще застосовувати для зниження температури. За словами медиків, поширені для таких випадків парацетамол і ібупрофен не завжди можуть допомогти.

Через різні властивості цих препаратів їх потрібно приймати при різних симптомах, передає 20 minutos. Так, ібупрофен відноситься до групи нестероїдних препаратів, тобто він пригнічує синтез речовин, що відповідають за запальну реакцію і біль. У той же час парацетамол протизапальними властивостями не володіє.

“Ібупрофен можна використовувати для лікування легкого або помірного болю, викликаного різними причинами, а також високої температури”, – додали у фармакологічній компанії Cinfa Laboratories. Таким чином, найкраще його приймати при мігрені, лихоманці, ревматичних станах або для полегшення симптомів неревматичних захворювань

Читайте також:  Вчені назвали нову небезпеку порушення циркадних ритмів

Експерти відзначили, що у ібупрофену є побічні дії, на відміну від парацетамолу. Наприклад, потрібно бути уважним з дозуванням. Також медики прийшли до висновку, що обидва препарати безпечні. Однак застосовувати їх потрібно в залежності від симптоматики.