ГоловнаНовини Здоров'яМедики назвали найпотужніший природний антибіотик

Медики назвали найпотужніший природний антибіотик

Медики розповіли про найпотужніший природний антибіотик, для створення якого буде потрібно всього два інгредієнти. Йдеться про такі доступні складові, як куркума і мед.

Мед та прополіс

Куркума є однією з тих спецій, яка була дуже популярна у древніх цілителів, починаючи з більш ніж 5 тисяч років тому. Навіть тоді вона була відома як одна з найпотужніших і універсальних лікарських рослин з широким спектром терапевтичного застосування. Хімічний засіб куркумін надає яскравий жовто-оранжевий колір і є потужним, але безпечним засобом проти проблем, відрізняючись протизапальними, антиартритними, антиоксидантними і антиканцерогенними властивостями.

Куркума також захищає печінку, забезпечуючи оптимальне функціонування органу в якості основного детоксифікатора організму. Крім цього, вона виступає антибактеріальним засобом, яке можна приймати всередину або наносити безпосередньо на шкіру. Спеція також дезінфікує і запобігає інфекції, допомагає зупинити набряк і біль, сприяючи загоєнню пошкоджених тканин шкіри.

Читайте також:  Американські кардіологи: кращий продукт для серця - це риба

Мед – це ще один дивовижний природний антибіотик з антибактеріальними та іншими корисними властивостями. Це може стати потужною відповіддю на бактерії, стійкі до ліків, такі як MRSA.

Комбінація “золотий мед” – найсильніший відомий природний антибіотик. Вона покращує травлення і збільшує корисну флору в кишечнику, проявляючи активність при перших ознаках застуди і маючи безліч інших застосувань. Рецепт приготування простий – змішати 3,5 унції (100 грам) сирого меду з однією столовою ложкою порошку куркуми, добре перемішати і покласти в банку.

При застуді в перший день потрібно приймати половину чайної ложки щогодини протягом доби. У другій – такий же обсяг кожні дві години, а в третій — три рази на день. Рекомендовано дати суміші залишатися в роті до повного розчинення. Зазвичай через три дні застуда почне сходити нанівець.

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News