ГоловнаНовини Здоров'яМедики перерахували 4 звички, які підвищують ризик раку молочної залози

Медики перерахували 4 звички, які підвищують ризик раку молочної залози

Зарубіжні медики представили увазі 4 звички, які можуть підвищити ризик раку молочної залози. Зокрема, часте використання освіжувачів і лаків для нігтів несуть в собі певну небезпеку. Свої доводи медики навели в спеціалізованому виданні The Healthy.

Рак грудей

Як відзначають фахівці, незважаючи на розвиток медицини і можливість лікування багатьох випадків онкологічних захворювань в останні роки, рак молочної залози є найбільш поширеним серед жінок. Останні дослідження вчених з усього світу дозволили виявити, чого представницям прекрасної статі варто побоюватися перш за все.

Зокрема, практично кожна дівчина, котра користується косметикою, намагається купувати новомодні засоби по догляду за шкірою та обличчям, але суть тому, що склади можуть містити хімічні речовини, відомі як парабени, які є консервантами, здатними проникати в шкіру і провокувати смертельний процес. Лак для нігтів також несе в собі певні ризики через вміст формальдегіду, що збільшує ймовірність розвитку раку молочної залози.

Читайте також:  Коронавірус краще виживає восени – дослідження

Серед небезпечних звичок захоплення освіжувачами повітря і покупними миючими засобами. Суть полягає у фталатах, що імітують дію естрогену в організмі, що має пряме відношення до раку молочної залози. Дані засоби нерідко містять і терпени, які можуть вступати в реакцію з повітрям з утворенням формальдегіду, а також бензолу і стиролу, обидва вони пов’язані з онкологією.

Небажаною звичкою є і вживання навіть невеликої кількості алкогольних напоїв в день. В даному випадку підвищується ризик багатьох онкологічних захворювань.

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News