ГоловнаНовини Здоров'яНазвані 4 причини виникнення болю в попереку вранці

Названі 4 причини виникнення болю в попереку вранці

Експерти в області медицини і здоров’я назвали 4 причини, через які людина відчуває болі в попереку вранці. Згідно з даними ВООЗ, близько 25% населення планети страждають від періодичних або регулярних больових відчуттях в поперековому відділі спини, і в більшості випадків це відбувається в перші години після пробудження.

Біль в спині

В першу чергу причиною експерти називають неправильно обраний матрац. Краще купувати ортопедичний, який дозволяє зберігати правильне положення хребта і, відповідно, позбавить від болю в попереку вранці.

Також можлива поява неприємних відчуттів внаслідок запалення крижово-клубових суглобів або нижніх відділів хребта, що найчастіше спостерігається у людей з анкілозивним спондилітом. В цьому випадку болі супроводжують після пробудження, а активність протягом для позбавляє від симптомів.

Читайте також:  Вчені з'ясували, чому деяким людям вистачає всього 5 годин, щоб виспатися

Третя причина – перенапруження, наприклад, після занять в тренажерному залі. Перед початком вправ важливо не забувати розігрівати м’язи, роблячи розминку, що допоможе уникнути появи болю в попереку вранці. Крім того, больові відчуття можливі при віковому зносі дисків хребта, так як спинномозкові нерви стискаються і розвивається скутість рухів.

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News