Завдяки мікрохвильовій печі їжа розігрівається набагато швидше, ніж на звичайній плиті, однак існують продукти, з якими не варто так поступати. Вони можуть в ній вибухнути або втратити свою користь.

Перець чилі

Під дією високої температури він може вибухнути і нашкодити здоров’ю. Під час вибуху перець виділяє шкідливий пар, який може привести до опіку рогівки очей, дихальних шляхів і опіків слизової.

Яйця

Яйця не варто розігрівати в мікрохвильовій печі в будь-якому вигляді. Сире яйце в більшості випадків просто вибухає, а варене яйце в мікрохвильовці втратить свої корисні властивості. Також розігріті яйця можуть завдати шкоди травленню і, як результат, приведуть до погіршення самопочуття.

Читайте також:  Лікарі попередили про симптоми дефіциту заліза в організмі

Ягоди

Заморожені ягоди при розігріванні можуть накопичувати шкідливі для організму речовини. При швидкому випаровуванні вологи в мікрохвильовці вони теж можуть вибухнути. Розморозивши ягоди при кімнатній температурі, ви зможете зберегти в них всю користь.

Молоко

У молоці містяться корисні бактерії для організму людини. Але гріти молоко в мікрохвильовій печі, особливо в упаковці, не варто. Так як воно може швидко зіпсується і втратити корисні якості.

Виноград

У винограді багато цукру який при нагріванні в печі може почати диміти і навіть спалахнути. Це стосується і родзинок, в яких міститься велика кількість цукру.

Якщо ви хочете зберегти всі поживні і корисні властивості в продукті, тоді не варто розігрівати їх в мікрохвильовій печі. Замініть піч на звичайну сковорідку або каструлю.

Читайте також:  Їсти все і не товстіти: 5 звичок струнких людей

Джерело: Обозреватель

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News