Вісцеральний жир – це тип жиру, який знаходиться глибоко всередині тіла поруч з життєво важливими органами, звідси і його репутація небезпечного жиру. Однак вживання більшої кількості зеленого чаю може допомогти спалити жир на животі.

Спалювання вісцерального жиру іноді може здатися науковою загадкою, оскільки певні продукти і напої можуть надавати тривалий вплив на організм, ускладнюючи позбавлення від цього типу жиру.

Щоб допомогти позбутися цього небезпечного типу жиру, експерти та дослідження точно визначають силу певного напою, який містить інгредієнти, які мають довгостроковий позитивний вплив на організм і можуть допомогти Вам позбутися вісцерального жиру.

Читайте також:  6 способів зупинити випадання волосся у чоловіків

Щоб спалити жир, організм повинен спочатку розщепити його на жирову клітину і перемістити в кровотік. Дослідження на тваринах показують, що активні сполуки зеленого чаю сприяють цьому процесу, посилюючи дію деяких гормонів спалювання жиру, таких як норепінефрин (норадреналін).

У дослідженні, опублікованому в Національній медичній бібліотеці США Національних інститутів здоров’я, було додатково проаналізовано споживання катехіну зеленого чаю, що сприяє зниженню абдомінального жиру.

У дослідженні зазначається:

“Учасники були випадковим чином розподілені для прийому напою, що містить приблизно 625 мг катехінів з 39 мг кофеїну, або контрольного напою протягом 12 тижнів. Склад тіла (подвійна рентгенівська абсорбціометрія), площі черевного жиру і клінічні лабораторні тести були виміряні на початку дослідження і на 12-му тижні».

Читайте також:  Чотири сигнали під час нічного сну можуть вказувати на утворення тромбу

Дослідження показало, що споживання катехіну зеленого чаю посилює викликані фізичними вправами зміни в абдомінальному жирі.