У період з вересня до квітня рекомендуються добавки з вітаміном D, щоб зміцнити імунну систему, оскільки організм не може виробляти достатню кількість хімічних речовин під впливом сонця. Однак, хоча вітамін D більше не потрібний більшості населення, він все ще може бути корисним людям старше 70 років.

Нове дослідження показало, що поєднання вітаміну D, масел омега-3 та фізичних вправ може допомогти знизити ризик розвитку раку на 61 відсоток у людей старших 70 років, передає Express.

Дослідження показало, що поєднання трьох факторів значно впливає на загальний стан здоров’я.

Попередні дослідження показали, що вітамін D може пригнічувати ріст ракових клітин. Крім того, вважається, що омега-3 потенційно пригнічує мутацію нормальних клітин у ракові.

Було показано, що вправи, які найбільш рекомендується виконувати, покращують імунну відповідь та зменшують запалення. Вправи не тільки зміцнюють імунну систему, але й допомагають знизити вагу та покращити серцево-судинну систему.

Хоча було відомо, що ці три речовини корисні, до цього дослідження мало доказів, що дозволяють стверджувати про їх користь проти раку.
Так було до дослідження, проведеного доктором Хайке Бішофф-Феррарі та їхньою командою в Цюріхському університеті.

Говорячи про дослідження, доктор Феррарі сказала:

«Наша мета полягала в тому, щоб протестувати багатообіцяючі комбіновані втручання для профілактики раку, використовуючи потенційно невеликі додаткові переваги кількох стратегій охорони здоров’я. Нові методи лікування раку спрямовані на блокування кількох шляхів розвитку раку шляхом комбінування кількох агентів. Ми перевели цю концепцію на профілактику раку».

В результаті, надія дослідження полягає в тому, щоб надати докази сили запобігання зниження ризику раку, надавши людині прості способи знизити ризик розвитку раку.