У перепелиних яйцях багато магнію, вони майже не викликають алергію і стійкі до інфекцій.

Прийнято вважати, що перепиляні яйця дуже корисні, значно корисніші за курячі. Однак за кількістю вітамінів ці яйця практично ідентичні. Перепелині яйця містять більше мікроелементів, і відрізняються від курячих високим вмістом магнію – 32 мг на 100 грам, у курячих тільки 12 мг. Для порівняння в гречку цей показник 229мг. на 100 грам, що практично в 10 разів більше, ніж у перепелиних яєць.

Незаперечною перевагою перепелиних яєць є високий вміст у них заліза – близько 3,2 мг. Хоча в тій же гречці це показник близько 8,3 мг.

Крім того, перепелині яйця краще засвоюються і в них менше жирів. Часто перепелині яйця рекомендують давати дітям з раннього віку, а в деяких країнах вони входять до списку рекомендованих продуктів для харчування школярів.

Найголовнішою перевагою перепелиних яєць є їх безпека і екологічність. Це пов’язано з тим, що шкаралупа курячого яйця пориста і за 10-30 хвилин з її поверхні послід, бруд інфекції здатні проникнути в яйце. А ось з перепелиними яйцями ситуація зворотна, шкаралупа дуже щільна і бактеріям всередину потрапити практично не реально.