Медіа-видання Daily Express у своїй публікації з посиланням на національну медичну систему Великобританії повідомляє, що виникнення раку легенів у ряді випадків можна виявити завдяки постійному болю в п’яті. Даний симптом пов’язаний з утворенням тромбів.

Деякі види онкологічних захворювань провокують тромбоз. Практикуючі лікарі стикаються з пацієнтами, які скаржаться на появу больових відчуттів в задній частині стопи.

При направленні таких людей на обстеження з’ясовується, що у них є підозра на тромби. Іноді названий симптом може вказувати на ранню стадію ураження легенів.

У таких випадках фахівці протягом двох тижнів спостерігають, чи зникне біль. При триваючих скаргах пацієнтам пропонують курс лікування. Неприємні відчуття в нижній частині стопи заважають людям займатися повсякденними справами, але не всі з них своєчасно звертаються до медиків за допомогою.

Читайте також:  Лікарем названо причини підвищеної сонливості

Вчені з інституту Сан-Дієго в штаті Каліфорнія відкрили раніше рослинний вірус, що запобігає метастази при раку легенів. Експеримент, проведений на лабораторних мишах, показав, що його використання запобігає появі пухлин в органах дихання.