Постійно дотримуватися дієт шкідливо для організму, багато продуктів теж завдають більше шкоди, ніж користі. Фахівці назвали продукти, які допоможуть жінкам отримати всі необхідні речовини, якщо їх включити в свій постійний раціон.

Найпростіший і доступний продукт для жіночої краси і здоров’я – курячі яйця. Вони містять необхідні амінокислоти для підтримки краси волосся і шкіри. У жовтках є необхідні вітаміни групи В і D, а також інші корисні речовини, наприклад, холін, який потрібен для нормального функціонування клітин.

У вашому раціоні кожен день повинні бути присутніми продукти, що містять корисні жирні кислоти. Це не тільки допомога шкірі, волоссю і нігтям, але і неоціненна користь для серця. Один-два рази на тиждень рекомендується вживати жирну рибу. В інші дні рекомендується їсти авокадо і оливкову олію, якою можна заправляти салати або використовувати для приготування їжі.

Також рекомендується вживати горіхи. Особливо корисні для жінок кеш’ю, волоський і бразильський горіхи. Вони дуже багаті протеїнами, корисними жирами, вітамінами і мінералами. Але варто враховувати, що горіхи все ж калорійні і містять багато жирів. Тому в день рекомендується тільки 30 грамів.

Жінкам не варто відмовлятися від шоколаду. Йдеться про гіркий шоколад з вмістом какао не менше 70%. Шоколад багатий антиоксидантами, допомагає очищати судини і покращує настрій. Рекомендована норма вживання – 20-30 грамів в день.