За словами дієтолога Наталії Нефедової, курячі яйця, будучи відмінним постачальником білка, обов’язково повинні поєднуватись у раціоні з іншими білковими продуктами.

«Яйця – це продукт, який обов’язково має входити до раціону людини», – таку думку висловила Нефедова в інтерв’ю.

Безперечною перевагою яєць є те, що їхній білок чудово засвоюється людським організмом, а в жовтку містяться речовини, що підтримують здоров’я мозку, його захист від вікових нейродегенеративних розладів.

Нефедова зауважила, що яйця містять холестерин, але побоюватися цього не слід. Лікар вважає, що боятися харчового холестерину не потрібно, якщо людина фізично активна, стежить за харчуванням, вживає достатньо клітковини.

«Важливо стежити за загальним способом життя та кількістю клітковини в раціоні, тому що саме вона коригує рівень холестерину в організмі», – наголосила експерт.

Також Нефьодова висловилася про те, скільки яєць можна з’їсти за день без побоювань за здоров’я. Якщо немає індивідуальних протипоказань, то щодня можна дозволяти собі з’їдати два яйця. Найбільш дієтичний спосіб вживання – з’їсти яйця просто відвареними. Експерт додала, що, окрім яєць, отримувати білок організм має з м’яса, риби, птиці, горіхів, бобових.