Щоб поліпшити якість життя і збільшити його тривалість, необхідно вести здоровий спосіб життя. Ризик виникнення небезпечних захворювань при дотриманні, перш за все, правильного харчування буде помітно нижче.

Причому одними з найсерйозніших є хвороби серця. До них можна віднести підвищений рівень” поганого ” ЛПНЩ-холестерину. Ці жирні речовини, як відомо, осідають уздовж стінок артерій, вони можуть накопичуватися і тверднути. Процес відомий як атеросклероз і може обмежити приплив крові до тканин і органів, пише Express.co.uk.

Дієтологиня Вікторія Тейлор попередила, що часте додавання жирного коров’ячого молока в пластівці, чай і каву може привести до “накопичення” кількості споживаних насичених жирів. Козяче молоко також містить аналогічні рівні насичених жирів, які можуть підвищувати рівень холестерину ліпопротеїнів низької щільності (ЛПНЩ) в крові.

Читайте також:  П'ять ознак хворого кишківника, на які слід звертати увагу

Експерти благодійної організації по боротьбі з холестерином heart UK пояснюють: “у наших клітинах печінки є рецептори ЛПНЩ. Коли холестерин ЛПНЩ проходить в крові, ці рецептори забирають холестерин з крові в печінку для розщеплення. Дослідження показують, що вживання занадто великої кількості насичених жирів заважає рецепторам добре працювати, і в крові накопичується холестерин”.

Тейлор зазначає, що соєве молоко може бути гарною альтернативою коров’ячому або козячому молоку. Справа в тому, що дослідження пов’язують соєвий білок з користю для здоров’я серця. “Дослідження показали, що споживання від 15 до 25 г соєвого протеїну в день може допомогти знизити рівень холестерину”, – пояснила фахівчиня.

Читайте також:  Три головні правила довгого та здорового життя назвали вчені

Знижуючи рівень холестерину, людина зменшує ймовірність розвитку серцевих захворювань. Отже, вживаючи соєве молоко, можна не тільки знизити високий рівень “поганого” холестерину, але і ризик хвороб серця, підсумувала дієтологиня.

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News