Щоб поліпшити якість життя і збільшити його тривалість, необхідно вести здоровий спосіб життя. Ризик виникнення небезпечних захворювань при дотриманні, перш за все, правильного харчування буде помітно нижче.

Причому одними з найсерйозніших є хвороби серця. До них можна віднести підвищений рівень” поганого ” ЛПНЩ-холестерину. Ці жирні речовини, як відомо, осідають уздовж стінок артерій, вони можуть накопичуватися і тверднути. Процес відомий як атеросклероз і може обмежити приплив крові до тканин і органів, пише Express.co.uk.

Дієтологиня Вікторія Тейлор попередила, що часте додавання жирного коров’ячого молока в пластівці, чай і каву може привести до “накопичення” кількості споживаних насичених жирів. Козяче молоко також містить аналогічні рівні насичених жирів, які можуть підвищувати рівень холестерину ліпопротеїнів низької щільності (ЛПНЩ) в крові.

Експерти благодійної організації по боротьбі з холестерином heart UK пояснюють: “у наших клітинах печінки є рецептори ЛПНЩ. Коли холестерин ЛПНЩ проходить в крові, ці рецептори забирають холестерин з крові в печінку для розщеплення. Дослідження показують, що вживання занадто великої кількості насичених жирів заважає рецепторам добре працювати, і в крові накопичується холестерин”.

Тейлор зазначає, що соєве молоко може бути гарною альтернативою коров’ячому або козячому молоку. Справа в тому, що дослідження пов’язують соєвий білок з користю для здоров’я серця. “Дослідження показали, що споживання від 15 до 25 г соєвого протеїну в день може допомогти знизити рівень холестерину”, – пояснила фахівчиня.

Знижуючи рівень холестерину, людина зменшує ймовірність розвитку серцевих захворювань. Отже, вживаючи соєве молоко, можна не тільки знизити високий рівень “поганого” холестерину, але і ризик хвороб серця, підсумувала дієтологиня.