Деякі різновиди шампунів містять жорсткі хімічні речовини, що приносять більше шкоди, ніж користі. А тому представникам сильної статі їх слід уникати.

Наприклад, до таких шкідливих хімічних речовин відносять ізопропіловий спирт і пропіленгліколь, які викликають висихання та сприяють ламці волосся. Ще однією поширеною помилкою чоловіків є використання занадто великої кількості шампуню під час миття волосся.

До найгірших компонентів для чоловічого волосся відносять лаурилсульфат натрію і лаурет сульфат, які часто застосовуються в шампунях для жирного і брудного волосся.

При надмірному використанні вони позбавляють волосся натуральних масел і білків, роблячи його більш вразливими до випадання і більш ламкими. Поліетиленгліколь також має негативний ефект.

Читайте також:  Для здоров'я та стрункості: доступний продукт, який пригнічує апетит

Чоловікам краще вибирати продукти з більш натуральними інгредієнтами на кшталт кокосової олії чи олії жожоба, здатні стати гарною альтернативою.

Не останнє значення має вибір укладання волосся. При неправильному його типі на волосяні фолікули виявляється зайвий тиск щодня. Наприклад, якщо ви віддаєте перевагу прибирати волосся назад, це може зробити ваші пасма більш ламкими і схильними до випадання. Цю інформацію розповів британський трихолог і фахівець у галузі пересадки волосся Сем Кінкір.