Люди похилого віку хочуть жити в умовах тривалого догляду, рішуче вважаючи за краще залишатися в своїх власних будинках і громадах або в різних альтернативних формах громадського житла, в яких вони мають доступ до будинку і громадських послуг. Ось що для цього необхідно.

Гнучке здоров’я і особистий догляд, а також підтримка в сім’ї, відповідна для кожної людини або літньої пари в міру того, як їх потреби ростуть і слабшають. Ці потреби зазвичай зростають з віком, але не завжди. Факти ясно показують, що якщо добробут літніх людей підтримується у всіх його аспектах і якщо надання послуг починається “вгору за течією” при перших ознаках проблеми, то можна домогтися запобігання (якщо не звернення назад) початку і прогресування недоумства, так і інших проявів слабкості.

Читайте також:  Названо несподіваний фактор ризику розвитку деменції

Соціалізація – ще одна з ключових потреб здорового старіння, потреба, яку найкраще задовольняють, дозволяючи літнім людям залишатися в своїх громадах зі своїми сім’ями, друзями та сусідами і визнаючи їх знайомство з спектром послуг, які надає їх спільнота.

Задоволення способу життя людей похилого віку та / або потреб у відпочинку також має життєво важливе значення для хорошого старіння, особливо якщо вони інтегровані з соціальними потребами людини або пари. На жаль, дані показують, що літні люди в нашому сучасному онлайн-співтоваристві, поступаються тенденціям інтернету, які підривають благотворний вплив як соціальної взаємодії, так і регулярних вправ.

Читайте також:  У яких випадках ГРВІ може затягнутися