Переконайте своє тіло спалювати калорії більш ефективно, не вимагаючи щоденних фізичних навантажень. Просто маючи можливість природним чином прискорити обмін речовин.

Отже, дізнайтеся, як прискорити обмін речовин

Можливо, додавши інгредієнт в свій щоденний раціон, ви зможете прискорити обмін речовин протягом короткого часу. І це доведено наукою. Подивіться, як це зробити:

1. Пийте воду перед їжею

Дві склянки води перед кожним прийомом їжі допомагають втратити в середньому 8 кг на дієті протягом трьох місяців. До того ж згідно з дослідженням, хороша гідратація протягом дня також допомагає прискорити обмін речовин.

Людині вагою 68 кг, слід випивати 2,2 літра води в день.

2. Споживати більше сироваткового білка

Багато дієтологів кажуть, що білок допомагає збільшити спалювання калорій. До того ж він використовує жир, він допомагає організму підтримувати струнку форму в масі тіла.

Всі види протеїну прискорюють обмін речовин, надаючи термогенний ефект. Тобто допомагають організму виробляти більше тепла і, отже, спалювати більше калорій. Сироватковий білок, ймовірно, більш ефективний, ніж отриманий з м’яса.

3. Вибирайте натуральні овочі і фрукти

У супермаркеті пройдіть через прохід органічних продуктів. Пестициди, зазвичай зустрічаються у виробництві фруктів і овочів, називаються «огрядними», відповідальні за уповільнення метаболізму і призводять до того, що деякі люди набирають вагу.

Однією з найбільш важливих причин стійкості до втрати ваги є токсичність. “Купуйте екологічно чисті продукти, коли це можливо, і вибирайте найчистіші шматки м’яса вищої якості”.

4. Один укус за раз

Незважаючи на те, що немає прямого зв’язку з метаболізмом, занадто швидке харчування збільшує ймовірність переїдання. До того ж навіть серед жінок, які не дотримуються дієти, зниження стресу може запобігти збільшенню ваги і прискорити обмін речовин.

Гормону холецистокиніну потрібно близько 20 хвилин, щоб стимулювати мозок перестати їсти. Таким чином, прийом їжі в поспіху підвищує рівень інсуліну, гормону, пов’язаного з накопиченням жиру.

5. Зменьшіть час користування такими пристроями, як телефон

Вплив синього світла, що випускається комп’ютерами, смартфонами і планшетами безпосередньо до і після обіду, посилює відчуття голоду і впливає на метаболізм.

Мало того, інші дослідження показують, що уникання відволікаючих факторів під час їжі допомагає зменшити споживання їжі, що сприяє прискоренню обміну речовин.