Ні для кого не секрет, що тривалість життя можна збільшити за допомогою правильного харчування, відмови від шкідливих звичок і спорту. В першу чергу, фахівці радять вживати більше фруктів і овочів. Однак про один корисний фрукт зазвичай забувають, незважаючи на те, що він є в будь-якому супермаркеті.

За інформацією Food News, мова йде про грушах. Цей фрукт багатий вітаміном С і містить 18% рекомендованої денної норми клітковини, а також 8% і 6% норми вітаміну К і міді відповідно.

Груша уповільнює старіння і збільшує тривалість життя завдяки антиоксидантам, які захищають клітини від шкідливого впливу вільних радикалів. Також фрукт ефективний проти запалень, які призводять до різних хронічних захворювань.

Читайте також:  Деменція: 5 факторів, які збільшують ризик захворювання

Цей фрукт солодкий, але він не викликає стрибків рівня цукру в крові, а стабілізує його. Тому груші рекомендується їсти діабетикам. Також вони допомагають контролювати вагу. Завдяки високому вмісту клітковини, цей фрукт може довше зберігати відчуття ситості.

Ще одна корисна властивість груші – здатність підтримувати здоров’я кишечника. Вміщені в ній речовини служать їжею для “хороших” бактерій, які підтримують травлення і очищають організм від шкідливих мікробів.

Згідно з деякими дослідженнями, груші також здатні знизити ризик розвитку раку, що пов’язано з вмістом в них антиоксидантів.

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News