ГоловнаНовини Здоров'я5 переваг чорної редьки для здоров’я

5 переваг чорної редьки для здоров’я

Поживні речовини, що містяться в чорній редьці, включають харчові волокна, вітаміни С, А, Е, залізо, магній, калій, вітаміни групи В. Цей овоч володіє додатковим бонусом – 35 калорій на 100 грам. Ось 5 переваг для здоров’я, які ви отримаєте від включення коренеплоду в раціон.

Редька

Здоров’я шкіри

Володіючи детоксифікуючими властивостями і високим вмістом вітамінів В і Е, чорна редька здатна захистити здоров’я шкіри від запальних станів, запобігти окислювальний стрес, що приводить до появи зморшок, пігментних плям.

Функція печінки

Глутатіон є одним з найбільш важливих антиоксидантів в організмі, і відповідає за те, щоб печінка не накопичувала токсини. Коли ви старієте і рівень глютатіону падає, продукти, такі як чорна редька, підвищують рівень, стаючи особливо важливими для підтримки здоров’я.

Читайте також:  Медики назвали 7 небезпечних предметів для здоров'я в кожному будинку

Імунна система

Вітамін С в овочі означає, що імунна система буде посилена, так само як і вироблення білих кров’яних клітин – перша лінія захисту організму від небажаних патогенів, бактерій.

Втрата ваги

Чорна редька низькокалорійна, при цьому, в ній багато клітковини, що допомагає відчувати себе ситим, не впливаючи на загальне споживання калорій. Це призведе до втрати ваги і поліпшення швидкості обміну речовин.

Гіпертиреоз

Якщо ви страждаєте від гіпертиреозу або був поставлений діагноз хвороби Грейвса, використовуючи цей овоч в приготуванні їжі може допомогти поліпшити здоров’я щитовидної залози.

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News