Вчені назвали продукти харчування, які покращують мозкову діяльність і пам’ять. У список смачних “помічників” для розуму входять овочі, фрукти, зернові культури і рослинні олії.

Головним продуктом фахівці називають злаки. Наприклад, овес позитивно впливає на роботу мозку, так як багатий вітамінами групи В, які важливі для нервової системи, покращують пам’ять, стимулюють кровообіг. Любителі ананасів можуть похвалитися хорошою пам’яттю, завдяки цьому фрукту школярі або студенти запам’ятовують більше інформації і можуть краще підготуватися до іспитів, відзначають дієтологи.

Авокадо-джерело вітамінів, мінералів і мононенасичених жирів. Завдання “алігаторової груші” – не тільки “нагодувати” клітини мозку, але і прискорити засвоєння інформації. Цей фрукт здатний захистити організм від серцево-судинних захворювань, депресії і стресу, а також покращує загальний стан організму.

Читайте також:  Мешканка Британії розкрила несподіваний секрет свого довголіття

Продуктами для розуму фахівці назвали баклажани, буряк, лимони і курагу. Так, перші захищають клітини мозку від пошкодження, буряк – це продукт для гарного настрою і концентрації уваги, а ось курага підвищує працездатність і зменшує напругу. Рослинні олії, багаті ненасиченими жирними кислотами омега-3 і омега-6, також активізують роботу мозку.