Ці продукти, як правило, продаються у відділах дієтичного і здорового харчування, – але багато людей абсолютно помилково вважають їх корисними, стверджують експерти в області дієтології.

«Продукти, які тільки «прикидаються» здоровими і низькокалорійними», – саме так охарактеризували їх наукові фахівці.

Відмовлятися раз і назавжди від цих продуктів не потрібно, однак слід ретельно їх вибирати і їсти строго помірно, дають пораду вчені.

Хрусткі хлібці. Вважаються «фітнес-продуктом». Але наскільки правильно? Експерти констатували, що в цей продукт виробники додають різні жири і множинні додаткові добавки, що поліпшують смак хлібців, але аж ніяк не поліпшують здоров’я.

Читайте також:  Разовий прийом енергетика може провокувати серйозні проблеми із серцем

Сухофрукти та цукати. Їх вважають гарною заміною цукерок, але захоплюватися сухофруктами все ж не варто. Виробники нерідко покривають сушені фрукти цукром і обробляють різними хімікатами, щоб захистити від шкідників і надати виробу як можна більш привабливий вигляд.

Плавлений сир. У цьому продукті занадто багато солі. Крім того, плавлений сир іноді може представляти собою не сир, а просто масу, спресовану з складу з додаванням молока, сиру і хімічних добавок.

Йогурти. В магазинних йогуртах занадто багато цукру і мало білка, стверджують експерти. До того ж йогурти – це їжа, яка не вимагає жування: мозок сприймає її як занадто легку для ґрунтовного насичення.

Читайте також:  Болить спина? Можливо, у вас рак

Вівсяна каша швидкого приготування. Вівсянка дуже корисна, але тільки у вигляді зерен, а не у вигляді пластівців, які повсюдно продаються. У страві з таких вівсяних пластівців високий глікемічний індекс – це означає, що його вживання викликає в організмі різкий стрибок цукру.

Джерело: МедікФорум