Стежити за собою намагаються всі жінки. Але часом вони своїми ж діями шкодять здоров’ю. Які шкідливі звички жінок можуть згубно позначитися на здоров’ї, розповімо в нашому матеріалі.

Шкідлива звичка 1: недостатньо часто міняти прокладки

Йдеться як про щоденні прокладки, так і засоби при критичних днях. Міняти їх потрібно кожні чотири години, не рідше і не частіше. Адже прокладки є відмінним середовищем для розмноження бактерій, а це може привести до погіршення жіночого здоров’я.

Шкідлива звичка 2: спати в бюстгальтері

Сон в бюстгальтері не корисний для здоров’я грудей. В результаті можна отримати застій лімфи. Через це груди здаватимуться важкими, болючими та чутливими. Жінці такі проблеми зі здоров’ям не потрібні.

Шкідлива звичка 3: рідко прати бюстгальтер

Прати бюстгальтер потрібно після кожного третього використання. Ні в якому разі не можна, щоб цей предмет одягу залежувався. В іншому випадку тканина і фурнітура будуть поступово розтягуватися. А ось делікатне прання призведе їх до тонусу. Розтягнутий бюстгальтер не додасть здоров’я грудей жінці.

Шкідлива звичка 4: спати з макіяжем

Сон при повному параді не принесе користі шкірі жінки. Під час сну включається режим підвищеної регенерації. Наприклад, прискорюються обмінні процеси у всіх шарах шкіри, пори розширюються. Туди можуть проникати не живильний крем, а тональний, а також інші засоби для краси. В результаті це загрожує висипаннями, чорні точки, прищі та інші неприємності зі шкірою.

Шкідлива звичка 5: зловживання солярієм

Засмага – як штучна, так і під живим ультрафіолетом – не принесе користі здоров’ю жінки. Дерматологи та онкологи вже давно попереджають про необхідність обмежити перебування під прямими сонячними променями. Одна з неприємностей – ранні зморшки, пігментні плями. Необхідно користуватися сонцезахисними кремами і зволожуючими шкіру засобами.

Джерело: МедікФорум