До категорії афродизіаків відноситься не тільки шоколад. Експерти назвали 5 продуктів, які можна вживати для поліпшення якості сексуального життя.

1. Мелене насіння льону. Цей суперпродукт відомий своїми антиоксидантними властивостями і здатністю збільшувати приплив крові до області тазу, де і розташовані статеві органи. Насіння льону містять лігнани – естрогеноподібні хімічні речовини, що володіють противірусним, антибактеріальним і протираковим впливом. Також вони є відмінним джерелом жирних кислот Омега-3.

2. Устриця. Один з найпопулярніших афродизіаків в історії. Устриці багаті цинком – ключовим мінералом для підвищення якості сексуального життя. Справа в тому, що цинк допомагає організму виробляти тестостерон – гормон, пов’язаний з сексуальним бажанням. Він також необхідний для синтезу щитовидних гормонів, потрібних для отримання додаткової енергії.

Читайте також:  Про який збій в організмі може говорити раптовий озноб

3. Гарбузове насіння. Подібно устрицям гарбузове насіння наповнене цинком. Але також воно є відмінним джерелом магнію. Має антиоксидантну, протигіпертонічну і кардіозахисну дію – все це дуже важливо для нормального сексуального життя. Також в насінні гарбуза безліч жирних кислот Омега-3.

4. Насіння граната. Воно насичене поліфенолами, які пов’язані зі зниженням ризику гіпертонії, хвороб серця та інсультів. Також насіння гранату розслабляє кровоносні судини і забезпечує кращий приплив крові до мозку і серця. А якщо поліфеноли краще постачають кров’ю ці органи, то чому вони не можуть точно також наповнювати кров’ю і нижню частину тулуба, де розташовані геніталії?

Читайте також:  За станом нігтів можна визначити небезпечні хвороби

5. Авокадо. Почнемо з забавного факту, про який ви, напевно, не знаєте. Авокадо на мові ацтеків означає «яєчко». Але це дійсно корисний для яєчок продукт, оскільки він містить вітамін Е. Ключовий антиоксидант, розширює кровоносні судини і знижує ризик серцево-судинних хвороб. Ну а яєчкам він надає послугу, зменшуючи рівень пошкоджень ДНК сперматозоїдів.