При відсутності хвороб (які повинен виявляти лікар) на стані волосся позначається кількість споживаних білків, мінералів, вітамінів і жирних кислот. Їх недостатня кількість сприяє несприятливим змінам в структурі волосся і шкіри голови, які погіршують стан волосся і роблять його більш рідким.

Тим, хто хоче зробити своє волосся більш здоровим, експерти рекомендують вживати в їжу наступні продукти.

Горіх. Вміщені в них жирні кислоти омега-3 і омега-6 стимулюють ріст волосся і перешкоджають випаданню, зміцнюючи волосяні фолікули. Також в горіхах багато вітамінів, – наприклад, вітаміну Е, що захищає від запалень шкіри голови.

Шпинат. Відрізняється високим вмістом фолієвої кислоти, вітамінів А і С – цей комплекс стимулює синтез колагену, що робить шкіру більш молодою і корисний для зміцнення волосся.

Читайте також:  Від запалень, високого цукру і для серця: проста, але корисна ранкова каша

Яловичина. Червоне м’ясо прийнято лаяти, а між тим воно багате залізом, корисними ненасиченими жирами, білком і кислотами омега-3. Чесно кажучи, кращого поєднання, щоб зробити волосся більш здоровим, знайти просто неможливо.

Яйце. Їх споживання забезпечує організм білком і біотином, який іноді називають «вітаміном краси», так як він позитивно впливає на стан і ріст волосся, нігтів і шкіри.

Сьомга. В ній містяться вітамін D, жирні кислоти омега-3, лінолева кислота, покращують показники еластичності волосся, що захищає їх від ламкості, а також надає здоровий блиск.

Джерело: МедікФорум

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News