Величезна кількість наукових досліджень показало, що від кількості та різновидів «хороших» бактерій в кишечнику залежать багато аспектів нашого здоров’я. Бактерії захищають наші серце і судини, вберігають від діабету і навіть пухлин.

Йогурт. Він заслужено вважається одним з кращих джерел пробіотиків. Обов’язково вибираєте йогурт, що не містить цукру, але має жири.

Кефір. Ще один продукт харчування, що зазнав бродіння. Кефір може містити до 61 штаму бактерій і грибків. Це чудовий і найбагатший джерело пробіотиків.

Мигдаль. У цих горіхів також є властивості пробіотиків. А значить, вони збільшують кількість «хороших» бактерій в кишечнику.

Оливкова олія. Раціон з жирними кислотами і поліфенолами сприяє розвитку достатнього числа кишкових бактерій і мікробів, які корисні для нашого здоров’я. Безліч жирних кислот і поліфенолів містяться в оливковій олії.

Банан. Недостатньо просто завести “хороші” бактерії у себе в кишечнику, їх ще потрібно підгодовувати. Вони обожнюють харчуватися клітковиною, а банани містять дуже багато цього компонента.