Ми всі хочемо більш хоробро протистояти викликам нашого життя. Хитрість полягає в тому, щоб з’ясувати, як це зробити, коли ми потрапляємо у власний страх, стрес, сумнів або занепокоєння. Легко говорити про сміливість, коли ми відчуваємо себе мотивованими, і важче, коли ми стикаємося зі страшним діагнозом, переживаємо розлучення або прагнемо зробити перший крок в ім’я великої мрії.

Будьте послідовні

Настав час усвідомити необхідність прихильності до мети зміни поведінки. Це допоможе відчувати себе менш напруженим і більш сміливим. Зобов’язання – це звичка, заснована на прийнятті рішення про те, що ви будете дотримуватися курсу своєї мрії.

Читайте також:  Фахівці розповіли, від яких яєць потрібно терміново позбутися

Визначте спосіб поведінки, в якому ви застрягли

Перфекціонізм, гарне ставлення до людей, песимізм і саботаж – це загальні моделі, засновані на страху, які зачіпають людей надовго. Коли ви знаєте, як виглядає кожен з цих шаблонів, вам буде легше протистояти їм, а потім свідомо вийти з них. Коли найкращий час для роботи над цією звичкою? Витратьте час, коли ви не боїтеся, щоб дізнатися як вони конкретно проявляються для вас.

Бережіть тіло, коли страх розгорається

Ми відчуваємо страх у тілі. Тому, щоб набратися сміливості, нам потрібно з цим боротися. Коли ви відчуваєте страх, приємні розваги тільки тимчасово його заглушать. Замість цього використовуйте фізичні практики, щоб навчити тіло справлятися зі страхом. Це може бути йога, медитація, біг, підняття тягарів, повільні прогулянки або будь-яка інша практика, коли ви усвідомлюєте свої почуття.

Читайте також:  Як прожити довше: названий простий продукт для довголіття

Переосмисліть свої обмеження

Ніхто не досконалий, і у всіх нас є обмеження. Так як же ви не дозволяєте страху цих обмежень стримувати вас? У будь-який момент ми можемо використовувати наші відомі обмеження як доказ того, що ми «не можемо». Або ми можемо переглянути їх, кажучи собі: «навіть якщо я не можу зробити це прямо зараз, я готовий практикувати до тих пір, поки не зможу».

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News