Знову ріжете цибулю і плачете? Припиніть! Адже цибуля може приносити не тільки гіркі сльози, вона дуже корисна для профілактики і лікування багатьох проблем зі здоров’ям. Ми розповімо вам про 7 цілющих, але швидше нестандартних способах застосування цибулі.

7 незвичайних способів застосування цибулі для вашого здоров’я

Допоможе заспокоїти кольки

Якщо у вашої дитини кольки в животі, то тримаємо парі, що ви випробували вже все, що могли, щоб заспокоїти постійний плач. Один традиційний рецепт говорить про те, що потрібно дати дитині чайну ложку цибульної води. Ви можете просто прокип’ятити для цього цибулю в каструлі з водою, щоб отримати дорогоцінний сік. Це трохи дивна ідея, але багато матерів таким чином вже позбавилися від неприємних коліків.

Як і завжди, проконсультуйтеся з лікарем, перш ніж вносити які-небудь зміни в раціон вашої дитини.

Вгамує запалення в горлі

Багато ліків ви вже використовували, щоб вилікувати скрипуче горло? Побічні ефекти теж відчули? Замість традиційних ліків спробуйте з’їсти кілька скибочок сирої або цибулі-порей. Оскільки цибуля відома своїми антибактеріальними властивостями, він чудово спрацьовує проти інфекції. Якщо це всього лише незначна біль в горлі, додайте в суміш трохи лимонної води, що містить багато вітамінів.

Сприяє полегшенню від сонячного опіку

Знову забули про сонцезахисний крем? Значить, знову з’явилися опіки? Щоб швидко одужати, просто нанесіть щедрий шар цибульного соку на уражену ділянку. Ви можете зробити сік самостійно або ж придбати в магазині здорового харчування продукт, виготовлений промисловим способом.

Втихомирить лихоманку

Стародавні китайські лікарі стверджують, що цибуля — природний редуктор лихоманки. Звучить непогано, правда? Ну, вся справа тут в тому, що ви не отримаєте максимальної вигоди від цибулі, лише вживаючи його в їжу. Просто покладіть кілька кілець цибулі в кожен носок, одягніть їх на всю ніч і вже на ранок відчуєте різницю. За ніч цибулю витягне з вашого тіло отруйні тіло токсини.

Профілактика безсоння

Безсоння дійсно може суттєво зашкодити вашому здоров’ю, особливо якщо ви постійно використовуєте ліки з несприятливими побічними наслідками. Якщо ж ви прагнете позбутися від ліків, знайти зручний природний спосіб для гарного сну, то просто розріжте цибулю і помістіть його в скляну банку поруч з ліжком. Кожний раз, коли будете прокидатися вночі або не зможете заснути, понюхайте цибулю. Це безумовно працює, ми перевірили!

Зменшить наслідки від укусів бджіл

Вкусила бджола на дачі або в поході? Не припасли засіб після укусів і тепер дуже шкодуєте? Природні антибактеріальні властивості цибулі допоможуть позбутися від токсинів і болю! Розріжте цибулю і прикладіть до ураженої ділянки!

Відганяє комарів

На жаль, багато популярні розпилювачі містять інгредієнти, які можуть бути вкрай шкідливі для вашого здоров’я. Замість того, щоб покладатися на промислові хімічні засоби, просто збризніть трохи цибульного соку на всі відкриті ділянки. Ці маленькі комарі ненавидять запах цибулі!

Чи Часто ви використовуєте народну медицину для вирішення проблем зі здоров’ям? Ви пробували ці нестандартні цибульні засоби? Якщо так, то який з них найкраще підходить для вас? Напишіть нам!

Джерело: HeadInsider