Вважається, що кава – кращий напій для того, щоб підбадьоритися. Однак це не зовсім так. Адже на заміну їй можна знайти цілий ряд продуктів, які бадьорять зовсім не гірше, а, може, навіть краще. Давайте розглянемо, які саме.

Яблуко

Даний продукт здатний позбавити від апатії, сонливості і поганого настрою. Це пов’язують з наявністю у фрукті цукру. Адже відомо, що цей компонент дозволяє мозку прокинутися і почати працювати. Велике яблуко – це відмінна заміна чашці кави, яка теж відмінно бадьорить організм.

Яйця

Не дарма яйця дуже часто є основою сніданку. Адже в їх складі багато протеїнів, які роблять благотворний вплив на м’язи, мозок, на здоров’я в цілому. Не треба забувати, що даний продукт ще й джерело жирів, білків, які теж бадьорять організм. До того ж яйця здатні наситити на тривалий термін, не менше 3-4 годин бадьорості після їх вживання гарантовані.

Какао

Какао теж дуже корисний для організму і бадьорить не гірше, ніж кава. Те ж саме відноситься до гіркого шоколаду, який містить натуральні какао-боби. Але не потрібно занадто зловживати продуктом, інакше це може привести до набору зайвої ваги.

Грейпфрут

Запах цього продукту допоможе підбадьоритися і налаштуватися на роботу. Іноді досить просто купити фрукт, розрізати його навпіл і поставити на стіл – повірте, результат буде гарантований. Аромат цитрусових здатний швидко привести в тонус.

Вівсянка

Вівсянка є одним з найпопулярніших сніданків у всьому світі і аж ніяк не дарма. Причина досить проста – каша містить корисні вуглеводи, на відміну від вафель, булочок та іншої випічки, яка теж не втрачає актуальності вранці. Ну і найважливіше: такий продукт забезпечить енергію і задасть тон правильному обміну речовин.

Грецький йогурт

Цей продукт вкрай корисний для отримання бадьорості. У ньому міститься багато білка, мало цукру і вуглеводів. Стакан грецького йогурту на сніданок допоможе підбадьоритися і відмінно себе почувати весь день.

Спеція

Спеції не можна назвати повноцінною їжею, але вони бадьорять організм. Якщо додати правильні приправи в страву, то бажану енергію ви все-таки отримаєте. Найкраще в цьому випадку працюють кориця, паприка, чорний і червоний перець, кумин.

Джерело: МедікФорум