Напередодні осіннього сезону фахівці радять вживати в їжу продукти, що сприяють зміцненню імунітету.

Вода. Пити воду важливо для активного кровообігу і оновлення клітин, до того ж достатня кількість води необхідна для підтримки активного обміну речовин і виведення токсинів з організму.

Йогурт. Бактерії, що містяться в натуральному йогурті, покращують стан і функції шлунково-кишкового тракту і з цим – здатності імунної системи протистояти ряду інфекцій.

Шоколад. Какао – це концентрований антиоксидант, здатний підвищувати імунітет. Крім того, якісний шоколад здатний знизити ризик виникнення хвороб серця і судин.

Рибні консерви. Скумбрія і сардини багаті кислотами омега-3 і іншими корисними жирами, здатними підвищувати активність лейкоцитів і покращувати роботу імунної системи.

Кефір. Будучи живим продуктом, кефір містить молочнокислі та біфідобактерії, що пригнічують розвиток хвороботворних і гнильних мікроорганізмів. Кефір важливий для імунітету: він містить пробіотики, що сприяють зменшенню симптомів інфекційних хвороб.

Квашена капуста. Деякі дослідження показують, що квашена капуста покращує стан мікрофлори кишечника ефективніше, ніж препарати, що містять корисні бактерії. У ній міститься багато аскорбінової кислоти, важливої для підтримки імунітету.

Часник. Дослідженнями підтверджено, що часник має численні антибактеріальні властивості, його компонент аліцин є природним антибіотиком.

Джерело: МедікФорум