Іранські вчені на чолі з Аміною Салехі-Абаргуе, що представляють університет медичних наук Шахіда Садуги, заявляють, що апельсиновий сік позитивно впливає на серцево-судинну систему. Результати дослідження з’явилися на сторінках Phytotherapy Research.

В рамках наукової роботи фахівці взяли результати 15 експериментів, де в цілому брали участь 640 добровольців. Всі дані були ретельно проаналізовані, що дозволило встановити позитивний ефект апельсинового соку на серцево-судинну систему.

Він полягав у зниженні в крові рівня загального холестерину і коефіцієнта інсулінорезистентності. Ці дані порівнювали з контрольною групою, у якої не виявили помітного відображення вживання напою на інші кардіометаболічні фактори ризику.

Читайте також:  Шість аналізів, які має здати кожна жінка після 40 років

Автори роботи підкреслили, якість досліджень, що розглядаються ними, була низькою або середньою. З цієї причини результати слід приймати з особливою обережністю.

Інші роботи наукових співробітників з приводу користі соку з апельсинів показували, що він знижує ризик розвитку деменції і допомагає в боротьбі із зайвими кілограмами. Також в цьому допоможе суміш трьох трав, впевнені медики.