Серед інших корисних мінералів бобові мають: кальцій, магній, фосфор і йод. Всі вони мають життєво важливе значення для людського організму.

А також високі концентрації клітковини, яка містить деякі бобові, полегшують процес травлення. В результаті це дозволяє організму відчувати себе ситим протягом більш тривалих періодів часу, уникаючи, таким чином, зайвого вживання їжі.

Збільшення рівня заліза

Як ми вже згадували, у бобових міститься велика кількість вітаміну С, що сприяє підвищенню рівня заліза в організмі.

Збільшення ферменту

Ще один великий внесок в організм. Овочі мають високий рівень міді. Мінерал, який стимулює всі ферменти організму, особливо в процесах травлення, загоєнні і тонусі шкіри.

Читайте також:  Аспірин та інші серцеві ліки підвищують ризик інфаркту у спеку

Фолієва кислота

Рекомендується вживати чашку сочевиці, так як на неї припадає більше 90% денної дози фолієвої кислоти. А це особливо важливо для жінок.

Кров’яний тиск

Гіпертонія дуже поширена, коли у вас незбалансоване харчування з-за надлишку білка, нестачі овочів та інших продуктів. Бобові, хоча вони також багаті білком, допомагають підтримувати хороший контроль артеріального тиску.

Ми рекомендуємо наступні бобові, яких має бути у вашому щоденному раціоні:

  • Сочевиця: вважається потужною їжею з особливо високою кількістю заліза.
  • Боби: вони забезпечують організм великою кількістю енергії.
  • Квасоля: багата H2O, вона буде підтримувати ідеальне зволоження організму.
  • Нут: 18 амінокислот, в тому числі всі незамінні! А також маш, він підтримує в нормі кісткові тканини, роботу нирок і нормалізують жіночий гормональний фон в період менопаузи.
Читайте також:  Стали відомі головні симптоми тромбозу і те, чим він найбільш небезпечний
Продовження на наступній сторінці: 1 2