Незважаючи на те, що вісцеральні ліпіди є одним із найбільш смертоносних жирових відкладень, їх спалювати найлегше.

Найбільш ефективним підходом до будь-якого типу втрати ваги є фізичні вправи, але дослідження показують, що добавки з чаєм можуть принести користь. Пуер вже давно вважається одним із найпопулярніших напоїв в Азії. Він також показав багатообіцяючі результати в зменшенні кола талії у пацієнтів з ожирінням, пише Express.

Наявність надто великої кількості вісцерального жиру значно збільшує ризик майбутніх порушень обміну речовин, діабету 2 типу та серцевих захворювань.

Абдомінальний жир зберігається глибоко всередині живота, покриваючи органи, кишечник та печінку та викликаючи випинання живота. Однак можна мати стрункий вигляд і мати занадто багато вісцерального жиру, оскільки його не завжди можна побачити. Крім того, важливо не плутати вісцеральний жир із підшкірним жиром, який знаходиться прямо під поверхнею шкіри і його можна промацати.

Це жир, який ви можете відчути, коли промацуєте шкіру. Це також жир, який ви можете побачити на руках та ногах.

Незважаючи на те, що він є одним із найбільш смертоносних жирів, вісцеральний жир також найлегше скидається за допомогою фізичної активності та дієти.

Дослідження виявило ефект спалювання жиру від чаю пуер на вибірці з 36 дорослих із надмірною вагою. Учасники споживали 333 мг екстракту чаю тричі на день протягом 12 тижнів, що призвело до значного покращення маси тіла. Статинова сполука ловастатин була виявлена в пуері, і рівень ловастатину збільшується при ферментації чайного листя.

Їх індекс маси тіла (ІМТ) та показники абдомінального жиру різко покращилися порівняно з суб’єктами у контрольній групі.