Вітамін B12 підтримує багато важливих процесів в організмі. Не дивно, що дефіцит вітаміну викликає низку проблем. Одна ознака при пробудженні вранці спостерігається у 86 відсотках випадків.

Вітамін B12 виконує багато важливих функцій в організмі. Щоб надати вам аромату, він допомагає виробляти еритроцити, підтримує нервову систему і бореться зі втомою. Низький рівень B12 підриває ці процеси.

Хронічна втома характеризується постійною втомою, яка проходить під час відпочинку. Це може стати більш вираженим вранці, коли ви прокидаєтеся після гарного нічного сну і виявляєте, що все ще втомилися. Втома є однією з основних ознак B12 і дослідження натякає на його поширеність.

У пацієнтів з діагнозом дефіциту B12 було виявлено велику різноманітність симптомів. 96 відсотків пацієнтів повідомили про «незвичайну втому».

Більше того, 86 відсотків повідомили, що прокинулися втомленими, що також свідчить про втому.

Інші загальні ознаки включають:

  • Глосит (34 відсотки)
  • Випадання волосся, виразки у роті або помутніння зору (30 відсотків)
  • Важливо не ігнорувати симптоми дефіциту B12 це може мати катастрофічні наслідки.

Хоча багато симптомів покращуються при лікуванні, деякі проблеми, викликані цим захворюванням, можуть бути незворотними, якщо їх не лікувати. Чим довше стан не лікується, тим вища ймовірність незворотного пошкодження.

“Діагноз дефіциту вітаміну B12 часто може бути поставлений лікарем загальної практики на підставі ваших симптомів та результатів аналізів крові”.