З’являється дедалі більше наукових доказів користі ходьби здоров’ю людей. Про це йдеться у нещодавньому дослідженні епідеміолога з фізичної активності з Массачусетського університету в Амхерсті.

Згідно з результатами останнього дослідження, яке проводилося Амандою Палух із Школи громадської охорони здоров’я та медичних наук, у літніх людей, які в день проходять шість-дев’ять тисяч кроків, ймовірність розвитку хвороб серця (інсульту, інфаркту) знижується на 40-50 % порівняно з людьми, які проходили дві тисячі кроків, пише Medical Xpress.

Також з’ясувалося, що у дорослих старше 60 років зі збільшенням кількості пройдених на день кроків знижувався ризик розвитку серцево-судинних захворювань протягом шести років спостережень у середньому.

Як зазначає Палух, якщо літня людина проходить дві-три тисячі кроків на день, то невелике збільшення цієї кількості може відігравати велику роль у підтримці здоров’я серця.

У восьми наукових дослідженнях, які були вивчені під час метааналізу, взяли участь понад 20 тисяч із Штатів та інших країн. Причому у молодших добровольців не було зв’язку між кількістю кроків на день і ймовірністю появи серцевих захворювань.