Щоденне вживання хрестоцвітних овочів, наприклад, брюссельської капусти, в поєднанні зі звичайним раціоном – відмінний спосіб отримати корисні для здоров’я поживні речовини. Все, що вам потрібно, – це приблизно одна чашка в день в рамках здорового збалансованого харчування.

Може знизити ризик раку

Дієта з високим вмістом зелені і капусти знижує ризик деяких видів раку. Дослідження показують, що брюссельська капуста містить сірковмісні сполуки, такі як глюкозинолати, та їх побічні продукти, такі як індоли та ізотіоціанати, які мають протиракові властивості. Більш того, брюссельська капуста містить кемпферол, антиоксидант, який допомагає зняти окислювальний стрес і боротися з раковими клітинами.

Читайте також:  Які органи вимагають особливої уваги після 30 років

Дослідження показують, що ці сполуки можуть допомогти боротися з колоректальним раком, раком легенів, раком стравоходу, раком простати, раком підшлункової залози та меланомою.

Сприяти здоров’ю кісток

Брюссельська капуста-відмінне джерело вітаміну К, який знижує ризик перелому кісток, покращує засвоєння кальцію, збільшує міцність кісток і знижує ризик переломів у жінок в постменопаузі.

Відмінне джерело клітковини

Клітковина сприяє здоровому травленню. Адекватне споживання клітковини допомагає знизити ризик запору і допомагає поліпшити спорожнення кишечника.

Регулює рівень цукру в крові

Дослідження пов’язують хрестоцвіті овочі з підвищеним рівнем глюкози, що може мати якесь відношення до вмісту в них клітковини і антиоксиданту, званого альфа-ліпоєвою кислотою.

Читайте також:  Гастроентеролог розповіла як м'яко полегшити симптоми

Багата омега-3

Омега-3, що містяться в брюссельській капусті, надходять у вигляді ALA (альфа-ліноленової кислоти), яка використовується організмом менш ефективно, ніж омега-3 в рибі, а це означає, що ви повинні їсти її в більшій кількості. Ви можете їсти брюссельську капусту кілька разів на тиждень, щоб отримати максимальну користь, особливо якщо риба не є регулярною частиною вашого раціону.

Джерело: МедікФорум