Існують певні види занять, які не рекомендується виконувати на голодний шлунок. Про них розповіли дієтологи з Індії.

Не варто вживати чай або каву після того, як ви вранці прокинулися і ще нічого не з’їли. Кофеїн здатний негативно впливати на організм, збільшуючи показник кислотності в шлунку.

На думку дієтологів з Індії, не можна вживати спиртні напої на голодний шлунок, так як алкоголь набагато швидше проникає в кров і провокує сильне отруєння етанолом.

Не кращим вибором буде вживання жуйки, якщо до цього ви нічого не їли, оскільки вона стимулює виділення шлункового соку. Але їжі-то в шлунку немає, і виділена кислота починає роз’їдати слизову порожнього шлунка.

Читайте також:  Комарі виявилися небезпечними не тільки укусами

А це прямий і досить короткий шлях до виразки. Також індійський дієтолог дав пораду про те, коли слід ходити за продуктами. Виявляється, цього не потрібно робити на голодний шлунок.

Відразу кілька проведених в США досліджень показали, що голодні люди в магазинах купують набагато більше продуктів харчування, роблячи вибір на користь їжі, яка містить максимум калорій.

Нарешті, на голодний шлунок не потрібно вступати в будь-які дискусії і сперечання, так як через зниженого рівня глюкози людина не завжди здатна контролювати власні емоції. А такі суперечки можуть закінчиться не дуже добре.